East Greenland Expedition

Правила гри в покер, щодо ходу гриУ будь-який момент гравці можуть скинути та скинути свою руку (покласти карти лицьовою стороною донизу). Після цього вони більше не зможуть претендувати на приріст банку.

Під час рейзу правила гри в покері свідчать, що гравці, які скинули карти, не повинні показувати свої карти. Якщо вони вирішать їх показати, то із простої ввічливості.

Після закінчення рейзів гравець після того, хто заплатив за перегляд, першим покаже свої карти. Тоді ми підемо за годинниковою стрілкою.

Розтин карт дозволяє визначити переможця банку, оскільки жодне усне оголошення не має жодної цінності. Тільки будова руки визначає переможця.

Дилер присуджує банк. У разі однакових рук і без старшої картки між гравцями (що буває дуже рідко), дилер вирішує, що банк ділиться.

Один із способів полягає в тому, щоб поділити банк між декількома гравцями, не відкриваючи при цьому свої карти. Цей прийом найчастіше використовують на турнірах.

Рука може вважатися неправильною, якщо вона не має необхідної кількості карт. Також вважається нерегулярним, якщо він був у контакті з відхиленими картками.

У будь-якому варіанті покеру рука завжди складається з 5 карт.

Приклад гри в Техаський Холдем

Гравець ліворуч від дилера ставить блайнд, а наступний за ним ставить великий блайнд (подвоює блайнд).

Дилер спалює карту, потім роздає кожному гравцю по закритій карті (лицьовою стороною вниз) доти, доки у всіх не залишиться по 2 закриті карти. Таким чином, він робить 2 обороти.

Перший раунд торгів

Гравці дивляться на свої карти, а потім кажуть. Цей раунд ставок починається з гравця, який слідує за тим, хто вже поставив великий блайнд.

Коли торги закінчені, дилер спалює карту та кладе 3 відкриті карти (лицьовою стороною вгору) у центр столу. Це флоп.

  • Провал

Після роздачі флопа починається другий раунд торгівлі з гравцем, що сидить ліворуч від дилера. Коли ставки закінчилися, дилер спалює ще одну картку та додає відкриту картку на флоп, тобто знову до центру столу. Ця карта називається Терн.

  • Повернути

Знову ж таки, гравець ліворуч від дилера говорить першим. Ставки робляться доти, доки не зрівняється найбільша ставка. Якщо ставка не зроблена, раунд переговорів також закінчується. Дилер спалює карту і додає до центру відкриту, це рівер.

  • Рівер: останній раунд ставок у техаському холдемі

Тепер у центрі столу 5 відкритих карток. Кожен гравець повинен прагнути сформувати найкращу можливу комбінацію між цими 5 картами, загальними для всіх гравців, та 2 закритими картами, які є специфічними для них та єдиними, які потрібно знати.

Виграшна комбінація складатиметься з 5 карток. Неважливо, чи складається ця рука з їх 2-х карт і 3-х з тих, що в центрі, або повністю складається з 5-ти загальних карт (у цьому випадку шанси на перемогу невеликі, тому що всі гравці можуть використати ці карти).

У цьому останньому раунді ставок слово належить гравцеві, який сидів ліворуч від жертводавця. Кожен може ставити, фолдити, рейзити. Переможцем стане гравець із кращою рукою або останній у згладжуванні, якщо всі інші скинули (наприклад, у разі блефу).

Similar to a blog
News New hybrid kayak Smart Pro S: first test!
09.12.2018

NERIS is going to create some new kayak models before new season will start! Read more

News NERIS on XXL-Paddelfestival 2019
01.05.2019

NERIS will participate in the XXL-Paddelfestival 2019 (4-5 May 2019) with our flagman models Smart Pro and Smart Pro S. Read more

News ActivExpoFest (Kyiv): invitation
21.02.2020

NERIS products for tourism, sports and recreation activities will be presented at ActivExpoFest 2020. We invite all visitors of the expo to visit our stand to s... Read more

3e10836ca163176ba1a9af628f6baeda