NERIS Smart

Smart - лінійка універсальних каркасно-надувних байдарок. Виняткова стійкість на воді, простота збирання, місткість та швидкісність роблять Smart комфортним для використання в будь-яких умовах - від одноденних прогулянок до автономних експедицій в прибережних водах морів і океанів.

Повеслувати пару годин у вихідний, піти в соло-похід або організувати сплав з друзями, відправитися в тижневу подорож по улюбленій річці або реалізувати давню мрію і обійти острів в океані? NERIS Smart готовий до будь-яких пригод! Безпечна, продумана до дрібниць і комфортна універсальна каркасно-надувна байдарка - прекрасна можливість побачити навколишній світ з нового ракурсу.

Лінійка гібридних байдарок NERIS Smart - це поєднання якості, довершеності та мультизадачності. ЇЇ конструкція поєднує надувні елементи (балони) з каркасною основою (кільсон і шпангоути). Крім того, SMART містить багато корисних дрібниць, які зроблять будь-яку мандрівку дійсно комфортною.

Байдарки Smart легкі й компактні, вони упаковуються в один рюкзак і можуть транспортуватися як стандартний багаж в літаку. Smart легко збирається однією людиною за десять хвилин навіть при першому збиранні!

Міцні надувні балони гарантують безпечність і стійкість. Перевернути Smart майже неможливо, а при перевороті він ніколи не потоне. В байдарку можна залазити прямо з води, спираючись на один борт.

Каркас робить байдарку міцною і швидкісною, на одному рівні з каркасними байдарками. Випробування байдарок Smart показали, що при пошкодженні одного або двох балонів байдарка залишається на воді й здатна тримати курс завдяки наявності каркаса.

Можливість використання фартука, рульового управління і парусного оснащення робить байдарку максимально функціональною та універсальною. А проста заміна сидушок перетворює байдарку на каное, що надає можливість отримати новий досвід та враження від подорожей!
Для байдарок Smart розроблено спеціальне гермопакування - в ніс і корму, вантажний відсік, на деку байдарки. Їх використання зробить комфортною тривалу автономну подорож практично в будь-яких кліматичних зонах світу.

У лінійці байдарок Smart можна знайти одномісні верткі «одинички», класичні «двійки», місткі «трійки» для сімейного відпочинку або для далеких автономних експедицій вдвох.