Ми живі та повернулися до роботи!

12.May.2022

Привіт, друзі!

Від нас довго не було новин - ці два місяці були насичені подіями, все спаялося в один великий день. Як і у всіх нас хто в Україні.

Після тимчасової евакуації з села Старі Петрівці, яке було в зоні бойових дій, ми повернулися на своє виробництво.
Дякуючи незламності Українських захисників і щасливій долі - всі співробітники живі і здорові. Хоча частина з наших працівників опинились в тимчасовій російській окупації - ті хто проживає в селах Демидів, Казаровичі, Димер. Всі вийшли з окупації, а зараз повернулися на звільнену територію.

Під час вимишуного виїзду, весь цей час ми працювали в Києві. Компанія NERIS, разом з Ordana sport, налагодила виробництво військового спорядження і вже забеспечила кілька сотень Українських захисників тактичними розгрузками, підсумками, герметичними рюкзаками, та навіть байдарками та пакрафтами для спеціальних завдань.
В Петрівцях ми продовжуємо випускати військову амуніцію, з якою можна ознайомитись на нашому сайті - в розділі Продукція - Військова продукція.

Також ми вже відновили виробництво основної продукції - байдарок, гермоупаковок, пакрафтів. Працююча економіка - основа і невід'ємна частина нашої майбутньої Перемоги над ворогом.

Бажаємо всім міцного здоров'я, сил, натхнення та Перемоги! Все буде Україна!
Костянтин Абрамов і колектив компанії NERIS

Похожее в блоге
Новости Valkure-2 и проект "Norway 75" в журнале British PADDLER
09.09.2018

Об участии байдарок NERIS Valkure в проекте Norway 75 можно прочитать в последнем номере британского журнала PADDLER! А также увидеть на обложке нашу лучшую кар... Читать далее

Новости Команда NERIS на ActivExpoFest 2020 (Киев)
11.03.2020

5-8 марта 2020 команда NERIS UA приняла участие в очередной выставке ActivExpo Fest - Рыбалка.Охота.Туризм. Читать далее

Новости Доставка снаряжения NERIS в ЕС
04.04.2019

60+ байдарок NERIS Smart сегодня отправлены нашим клиентам в разные страны Европы - Польшу, Германию, Швейцарию, Великобританию, Эстонию. Также наши байдарки и... Читать далее