Ми живі та повернулися до роботи!

12.May.2022

Привіт, друзі!

Від нас довго не було новин - ці два місяці були насичені подіями, все спаялося в один великий день. Як і у всіх нас хто в Україні.

Після тимчасової евакуації з села Старі Петрівці, яке було в зоні бойових дій, ми повернулися на своє виробництво.
Дякуючи незламності Українських захисників і щасливій долі - всі співробітники живі і здорові. Хоча частина з наших працівників опинились в тимчасовій російській окупації - ті хто проживає в селах Демидів, Казаровичі, Димер. Всі вийшли з окупації, а зараз повернулися на звільнену територію.

Під час вимишуного виїзду, весь цей час ми працювали в Києві. Компанія NERIS, разом з Ordana sport, налагодила виробництво військового спорядження і вже забеспечила кілька сотень Українських захисників тактичними розгрузками, підсумками, герметичними рюкзаками, та навіть байдарками та пакрафтами для спеціальних завдань.
В Петрівцях ми продовжуємо випускати військову амуніцію, з якою можна ознайомитись на нашому сайті - в розділі Продукція - Військова продукція.

Також ми вже відновили виробництво основної продукції - байдарок, гермоупаковок, пакрафтів. Працююча економіка - основа і невід'ємна частина нашої майбутньої Перемоги над ворогом.

Бажаємо всім міцного здоров'я, сил, натхнення та Перемоги! Все буде Україна!
Костянтин Абрамов і колектив компанії NERIS
 

Схоже в блозі
Новини Весняний розпродаж від NERIS
08.02.2019

Сонце вже починає гріти по-весняному, та зовсім скоро прийде час відкривати сезон сплавів. Поспішіть порадувати себе, своїх близьких і друзів подарунками! -20% ... Читати далі

Новини NERIS на XXL-Paddelfestival 2019
01.05.2019

NERIS прямує на XXL-Paddelfestival 2019 (4-5 травня 2019) із флагманськими моделями Smart Pro та Smart Pro S. Читати далі

Новини Команда NERIS на ActivExpoFest 2020 (Київ)
11.03.2020

5-8 березня команда NERIS UA прийняла участь у черговій виставці ActivExpo Fest - Риболовля.Полювання.Туризм. Читати далі