Щасливі сімки NERIS! Новорічні знижки

NERIS UA вітає своїх друзів з наступаючими новорічними святами! Зима - це час, коли можна підготуватися до нових пригод! Саме зараз, коли закінчився активний сезон сплавів і водних походів, ми хочемо створити Ваш святковий настрій!

Вже за традицією, ми з радістю повідомляємо про початок акції "Щасливі сімки NERIS". В період дії акції діють спеціальні ціни на всю продукцію фірми NERIS. Термін дії акції - з 17 грудня 2018 по 17 січня 2019.

Отже, ми підготували для Вас такі пропозиції:

1. "Весла в подарунок"
Знижка або подарунок - на ваш вибір! При покупці будь-якої моделі байдарки серії "Alu Transformer", "Valkure", "Smart" ми даруємо комплект чеських весел "TNP". Якщо у вас вже є весла - то замість весел ви можете отримати знижку на обрану байдарку в розмірі 7%. Перші 7 покупців отримають знижку 10%!

2. "Без сумнівів, тільки експедиція!"
"Щасливі сімки NERIS" дають можливість кожному учаснику акції придбати комплект "експедиція" (фартух, спідниці, заглушки і рульове управління) з величезною знижкою в 27%!

3. "Підняти вітрила! Відчуй себе капітаном справжньою яхти!"
З веслом добре, а з вітрилом - ще краще! Отримай знижку 25% відсотків від вартості вітрила "Генакер" і "Профі" на сайті neris.ua!

4. «Розстрочка без % не міф»
«Щасливі сімки NERIS» пропонують розстрочку від виробника за простою схемою оплати! При цьому ви зберігаєте всі подарунки і бонуси! Детальну інформацію ви можете знайти тут - neris.ua/page/freecreditbnp

5. Подарунок від NERIS Expeditions.
При купівлі будь-якої байдарки ви отримуєте в подарунок купон сертифікат на 77 USD для участі в будь-якій зарубіжній байдарочній експедиції від NERIS Expeditions - Норвегія, Гренландія, Туреччина, Таїланд, Болгарія в 2019 році! Більше про наші походи - NERIS Expeditions.

6. Купуючи оболонки до байдарок Таймень, ви отримаєте гермоупаковки NERIS в подарунок. З оболонкою "Таймень-2 Plus" ви отримуєте в подарунок гермоупаковки на 40 літрів і 15 літрів. При покупці оболонки "Таймень-3 Plus" ви отримуєте в подарунок гермосумку 40 літрів і гермоупаковку 18 літрів.

7. Зробіть чудовий подарунок собі або другу на Новий рік! На всі гермоупаковки, герморюкзаки, гермосумки, фартуки, спіднички, спасжилети і іншу продукцію NERIS знижка 17%.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами! Ми дуже вдячні за Вашу увагу, відгуки і підтримку! Вся команда компанії NERIS вітає Вас з наступаючими святами! Бажаємо Вам нових захоплюючих пригод в Новому 2019 році!

Схоже в блозі
Новини Результати фотоконкурсу #neris_journeys
15.09.2018

Сьогодні ми підводимо результати нашого першого фотоконкурсу #neris_journeys. Серед більш ніж сотні фотографій з вашою допомогою обрані переможці. Але ми навіть... Читати далі

Новини Архіпелаг-О 2019: Олімпійська чемпіонка на Smart Pro
29.05.2019

Вже післязавтра стартує довгоочікуваний Фестиваль Водного Орієнтування - Архіпелаг-О 2019! Кожного року NERIS UA активно приймає участь в організації та проведе... Читати далі

Новини Експедиція по Східній Гренландії
19.05.2020

Це чудове відео знято в одному з найбільш важкодоступних місць на планеті - Гренландії! Цей похід проходив в рамках проекту Neris Expeditions в 2019 році п... Читати далі