Якість та 5 років гарантії

Байдарки NERIS серійно виробляються з 2006 року.

За ці роки ми зробили більше 3000 каркасних байдарок різних моделей і комплектацій.

Висока якість досягається завдяки:

- ретельному відбору постачальників дюралюмінієвих труб, алюмінієвих профілів, PVC та TPU тканин, фурнітури, ниток, клеїв та іншої сировини;

- застосування найсучасніших методів обробки металів, пошиття та зварювання PVC та TPU тканин;

- досвіду майстрів, багато з яких мають десятирічний досвід роботи в команді NERIS;

- ретельному контролю якості на всіх етапах виробництва, включаючи контрольну збірку всіх байдарок перед відправкою власнику;

Підтверджуючи бездоганну якість своїх човнів і комплектуючих, NERIS дає п'ятирічну гарантію на каркасні байдарки, і завжди готовий здійснити післягарантійний ремонт в разі необхідності.

Гарантія 5 років.

Фірма NERIS гарантує відсутність виробничих дефектів в байдарках, байдаркових оболонках, гермоупаковка та інших видах продукції.

У разі виробничого дефекту, будь ласка, повідомте про це за адресою info@neris.ua або телефоном +380 44 229 28 88 (в листі необхідно надіслати фотографії дефекту, вказати серійний номер продукту, фотографію останньої сторінки Інструкції). Після отримання інструкцій від співробітників фірми NERIS, будь ласка, надішліть дефектний виріб (або його частину) для вивчення характеру дефекту. Будь який дефект буде усунуто або замінено (на розсуд фірми NERIS) і висланий покупцеві в розумні терміни. Доставку до фірми NERIS оплачує покупець, зворотний - оплачує фірма NERIS.

Всі частини байдарок NERIS покриваються гарантією 3 роки, включаючи каркас і оболонку. Байдарки комплектації Expedition мають продовжену гарантію 5 років.

Так як байдарка є дуже довговічним продуктом і витримують багато років нормальної експлуатації, гарантія не поширюється на пошкодження від неправильного використання, неправильного догляду, нещасних випадків, або природного зносу.

Гарантія може бути зменшена або анульована в наступних випадках:

- Комерційні використання або використання у військових цілях (гарантія становить 1 рік).

- Використання продукції при низькому рівні води в річках, коли гостре каміння може пошкодити оболонку і каркас.

- Перетягування продукції по будь сухій поверхні.

- Використання байдарок на бурхливій воді, коли оболонка вступає в контакт з гострими підводними або надводними об'єктами.

- Буксирування байдарки моторним човном.

- Пошкодження, які мали місце під час пересилання продукції без надійної упаковки.

- Перевантаження байдарки понад ваги рекомендованого інструкцією.

- Зберігання байдарки в не повністю просушеному стані.

- Зберігання використовуємої байдарки тривалий час під прямими сонячними променями.

Крім гарантії, фірма NERIS гарантує повернення 100% від покупної ціни будь-якого судна і аксесуарів, які повертаються до нас в стані «як нове» протягом тридцяти днів з моменту покупки. Якщо продукт буде повернуто не в новому стані, NERIS залишає за собою право стягувати плату на покриття зносу.

Фірма NERIS здійснює гарантійне та післягарантійне обслуговування. Просимо Вас не відкладати ремонт на весну і літо. Оптимальний час ремонту - осінь-зима. У період з березня по серпень фірма NERIS здійснює тільки гарантійний ремонт (це правило не відноситься до відвантаження запчастин).