Про компанію

NERIS - український виробник водного спорядження для сплавів по річках і подорожей по морях і озерах. Байдарки та аксесуари ми виготовляємо з 1999 року, а серійним виробництвом займаємося з 2005-го. За цей час ми пройшли довгий шлях від ремонту байдарок RZ, Нептун і Таймень - до створення власних унікальних човнів.

Спочатку ми виробляли водне спорядження на орендованих площах, але в серпні 2006 отримали дозвіл на будівництво і вже в травні 2007 переїхали у власний цех. Це стало початком довгого шляху. Пізніше ми побудували двоповерховий будинок металообробки, встановили контейнери-склади, упорядкували прилеглу територію. Зараз в нашому колективі працює понад двадцять фахівців: конструктори, швачки, зварювальники, обклеювачі, фрезерувальники, токарі.

Тепер наше спорядження можна купити не тільки в Україні, але і в США, Канаді, Німеччині, Великобританії, Польщі, Росії, Республіці Білорусь, Молдові.

Цілі компанії NERIS

Ми прагнемо забезпечити максимальну безпеку мандрівників по воді, тому не шукаємо способів здешевити і спростити наше спорядження або надмірно полегшити конструкцію. Все що ми робимо, робиться на догоду надійності. Байдарка - це не велосипед, який в будь-який момент можна зупинити на узбіччі дороги, від якості всіх вузлів в човні і від їх міцності залежать людські життя.

Ми самі активно подорожуємо по воді, побували на Мисі Горн, в Норвегії, Гренландії, Середземному морі, а також багатьох українських річках і озерах. Наш досвід дозволив зробити вітчизняні байдарки самобутніми, зручними і міцними. Вони прекрасно показують себе скрізь - від складних категорійних річок до морів.

Нами враховані будь-які потреби водних мандрівників: разом з байдаркою можна купити вітрильне озброєння, рульове управління, герми і інші аксесуари. Всі ці речі спеціально придумані для байдарок NERIS і ідеально доповнюють їх.