NERIS SMART вітає на борту англійців Leafield Marine

Ми вже неодноразово доводили надійність конструкції NERIS SMART. Це човен, який здатен витримати і мороз і спеку. Експедиції навколо Гренландії та островів Таїланду були практичним прикладом подорожей за межі звичайного.

Щотижневі виходи NERIS Expeditions доводять, що міць, закладена в конструкцію наших човнів SMART PRO, знаходиться далеко за межами суто туристичних потреб, навіть для завзятого мандрівника.


UPD. Всі пакрафти також будуть оснащуватися клапанами LEAFIELD.

 

Щоб зробити наші смарти ще краще, ми починаємо оснащувати всі моделі клапанами LEAFIELD, які виробляються в Англії з 1965 року. Вони мають надійну, просту та невибагливу у використанні конструкцію. Такі самі системи встановлюються на продукцію світових брендів А-класу, та мають перевірену якість і стійкість до помилок користувача. А це саме те, що потрібно аби зміцнити імідж SMART'ів, справжніх всюди-водно-ходів.

Схоже в блозі
Новини полегшена версія Smart Pro: 20 замість 27,5 кілограм!
09.08.2018

Ми весь час продовжуємо рух у напрямку полегшення нашого спорядження за умови збереження його якісних характеристик. І вже у цьому сезоні маємо полегшену версію... Читати далі

Новини Щасливі сімки NERIS! Новорічні знижки
15.12.2018

NERIS UA вітає своїх друзів з наступаючими новорічними святами! Зима - це час, коли можна підготуватися до нових пригод! Саме зараз, коли закінчився активний се... Читати далі

Новини Нова байдарка Smart Pro S: перший тест!
09.12.2018

В новому сезоні NERIS представить декілька оновлень серед моделей байдарок! Читати далі