PADDLEexpo-2018 (Nuremberg, Germany)

5-7 жовтня NERIS разом з найкращими українськими виробниками спорядження для водного туризму - Ordana sport, Borika та Elling - прийняли участь у PADDLEexpo (Нюрнберг, Німеччина). 158 стендів і 309 виробників з усього світу - це прекрасна можливість долучитися до світової спільноти, отримати нові контакти, знайомства і домовитись про співробітництво!

Представники магазинів, турингові компанії і дилери з усіх континентів, які завітали до нашого стенду, високо оцінили якість українського виробництва, матеріали і технології, а також наш експедиційний досвід. Серед особливо цікавих новин хочемо анонсувати розширення асортименту весел, доступних в Україні - скоро ви зможете придбати у нас французькі Egalis та американські Aqua-Bound, а також дерев'яні весла для каное польського виробника Szmagliński. Детальні огляди тестових весел від всіх виробників чекайте протягом місяця, вони вже в Україні!

Дякуємо всім, з ким мали можливість продуктивно поспілкуватися - Nautiraid, Oru Kayak, Grabner Sports, Simon Bolze, VODÁK sport, Lettmann GmbH, TRAK Kayaks, Bicaz Kayak Fest, Escape Watersports, Tahe Outdoors, O'krea Kayaks, Matis Outdoor doo., Rafting BG / X-Club і багатьом іншим. До зустрічі на наступних expo!

Схоже в блозі
Новини NERIS SMART вітає на борту англійців Leafield Marine
04.06.2021

Ми вже неодноразово доводили надійність конструкції NERIS SMART. Це човен, який здатен витримати і мороз і спеку. Експедиції навколо Гренландії та островів Таїл... Читати далі

Новини Нова байдарка Smart Pro S: перший тест!
09.12.2018

В новому сезоні NERIS представить декілька оновлень серед моделей байдарок! Читати далі

Новини виставка ActivExpo Fest (Київ)
30.09.2018

Сьогодні закінчилася виставка ActivExpo Fest Выставка Рыбалка Охота Туризм, в якій ми вперше приймали участь в якості повноцінного стенду виробника. Враження не... Читати далі