Сучасні технології

Фірма NERIS займається серійним виробництвом каркасних байдарок з 2005-го року. За цей час напрацьований величезний досвід розробки та виготовлення легких, надійних і міцних одне, двох і тримісних байдарок серій Smart, Alu і Valkure. Враховуючи відгуки та рекомендації наших клієнтів з усього світу, NERIS постійно вдосконалює свою продукцію - змінюються технології, матеріали і комплектуючі. Завдяки фірмовим розробкам і високоякісним матеріалам, байдарки прості в збірці і надійні в експлуатації.

Повздовжній набір:

Виконаний з анодованої дюралюмінієвої труби марки Д16Т (DIN 2024), виробництва американської компанії ALCOA - світового лідера у виробництві алюмінієвих сплавів. Ця марка сплаву використовується в аерокосмічній галузі та має високі показники міцності, легкості і пружності.

Кільсон:

Виконаний з профільованої овальної труби розміром 35х20х1.5 мм. Кільсон має підвищені характеристики жорсткості в вертикальному напрямку. Завдяки високому профілю труби (35 мм), оболонка байдарки знаходиться на безпечній відстані від шпангоутів та інших елементів каркаса, що виключає розрив оболонки при ударі знизу, при наїзді на камінь, колоду і т. д.

Поперечний набір:

В байдарках серії «ALU» шпангоути виконані з легкої і міцної дюралюмінієвої труби марки Д16Т діаметром 18х1.0 мм з використанням книц з нержавіючої сталі.

В байдарках серії «Valkure» шпангоути виконані з березової вологостійкої фанери і покриті трьома шарами яхтового лаку фірми Tikkurila (Швеція). Естетика і тепло натурального дерева - фірмовий стиль байдарок фірми NERIS. Байдарки серії Valkure - відмінний вибір для подорожей по морській воді.

Оболонка:

Оболонка виготовлена ​​з човнової PVC тканини - днище щільністю 900 г/м.кв., Дека - 620 г/м.кв. У виробництві використовуються тільки високоякісні човнові тканини фірми Mehler (Німеччина). Вздовж стрингерів і кільсону днище проклеєно профільованим протектором. Використовувані у виробництві тканини, нитки, протектори не бояться вогкості, грибка та інших факторів, які можуть зіпсувати оболонку.

Сидіння:

Байдарки NERIS комплектуються надувними сидіннями. Вони надійно фіксуються ременями всередині човна з можливістю регулювання вперед-назад. Крім цього, надувні сидіння є ємностями непотоплюваності байдарки. При виробництві сидінь використовуються якісні ПВХ тканини, пряжки YKK і ніпеля фірми HalkeyRoberts (США).

Фальшборт:

Візитна картка байдарок NERIS - фірмовий профіль фальшборту. Фальшборт зручно і швидко встановлюється на байдарку, має високу міцність і естетичний вигляд. На фальшборт надійно кріпиться фартух і байдаркове вітрильне озброєння.